Prodejna Žebětínský dvůr Brno

Stylová prodejna potravin v Žebětíně


BONUSOVÝ PROGRAM PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY

Nabídka zboží

V naší prodejně nabízíme kompletní sortiment, který byste mohli v maloobchodní prodejně hledat. Spolupracujeme s řadou regionálních dodavatelů, ale i korporátních podniků, takže jsme schopni nabídnout opravdu veškeré běžně dostupné zboží. Jelikož jsme součástí projektu „Maloobchodní síť Brněnka“ držíme akční letákové zboží a různé další akce.

Pečivo

Tuto položku jsem umýslně postavili do popřední naší nabídky. Jedná se o skupinu produktů, kde se snažíme výrazně odlišit od konkurence. Nabízíme běžně dostupné pečivo ale i několik speciálních pekárenských výrobků.  Všechny tyto výrobky pečeme denně čerstvé v naší pekárně. Pokud je to alespoň trochu možné dbáme na minimalizování „umělých“ složek ve všech našich výrobcích.

Maso

V našem „řeznickém pultu“ nabízíme základní druhy výsekového masa jako jsou vepřové a hovězí díly, kuřecí prsa, droby a další. Maso nám dodávají regionální řezníci a výrobci uzenin:

Lahůdky

U obsluhovaného pultu Vám naše prodavačky rádi nabídnou širokou paletu uzenin, sýrů a dalších lahůdek, které Vám na požádání čertvě nakrájí a odváží. Každý týden tyto produkty doplňujeme specialitami z udírny jako jsou klobásky, uzená nakládaná masa apod.

Ovoce a zelenina

V oddělení ovoce a zeleniny naleznete sortiment sezónní běžné produkce. Snážíme se držet trendy a nabídku rozšiřovat i o méně obvyklé druhy.

Zdravá výživa

Vaznavači zdravé výživy si u nás mohou zakoupit základní suroviny pro přípravu svých oblíbených pokrmů.

Mléčné výrobky

Chlazený regál s mléčnými produkty a dalším zbožím patří mezi největší prodejní plochu naší prodejny. Naleznete zde jogurty, tvarohy, mléko, balené sýry, tavené sýry a další mléčné výrobky a jiné produkty které vyžadují nízkou teplotu skladování jako jsou balené uzeniny, knedlíky, vejce, majonézy apod.

Nápoje

V této sekci nabízíme limonády, džusy, minerální vody, energetické nápoje, balenou kojeneckou vodu a další. Mimo jiné zde naleznete produkty regionálních i národních pivovarů jako jsou Starobrno, Plzeňský prazdroj, Budějovický budvar aj.

Naše další zboží

  • cukrovinky
  • krmivo pro domácí mazlíčky
  • alkohol
  • drogerie
  • denní tisk a časopisy
  • papírnictví
  • bižuterie
  • kosmetika MISS SPORTY
  • ostatní