Prodejna Žebětínský dvůr Brno

Stylová prodejna potravin v Žebětíně


BONUSOVÝ PROGRAM PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY

O nás

patříme do společenství gastro a relax komplexu Žebětínský dvůr, který je řízen již druhou generací rodiny Živných. Potraviny Žebětínský dvůr market jsou franchisingovou společností projektu Maloobchodní síť BRNĚNKA, spol. s.r.o., který vznikl v červenci roku 1997, kdy bylo v síti sdruženo celkem 23 prodejen za účelem sjednocení kupní síly a tím udržení konkurenceschopnosti na trhu retailových prodejen. (zdroj: www.brnenka.cz)

Prodejna

na celkové ploše cca 200m2 nabízíme kompletní sortiment zboží. Sledujeme nejnovější trendy v oblasti maloobchodního prodeje! Naši prodejnu neustále modernizujeme a snažíme se zákazníkům nabínout co možná nejlepší servis a dostupnost produktů. V rámci projektu Maloobchodní sítě Brněnka dodržujeme akční letákové zboží a každý týden tak nabízíme vybrané zboží za výhodné ceny.

Co nás odlišuje?

Prodáváme vlastní výrobky a tím nabízíme našim zákazníkům vysokou kvalitu těchto produktů, za kterou ručíme svým jménem! Přímo v místě provozujeme pekárnu, kde každý den pečeme čerstvé pečivo ŽADNÉ POLOTOVARY NEBO PŘEDPEČENÁ TĚSTA! Pečivo putuje z pece přímo do regálu. Snažíme se podporovat regionální produkty a výrobce. Reagujeme na podněty ze strany Vás našich zákazníků, abychom co nejlépe vyhověli Vašim požadavkům. Bohužel nemůžeme být konkurenceschopni cenou vůči velkým nadnárodním společnostem díky menší kupní síle a tím nízké vyjednávací schopnosti vůči dodavatelům, ale právě tuto nevýhodu se snažímě kompenzovat rodinným přístupem a diferencovanými produkty.